Вже завтра номінація "СТО УКРАЇНЦІВ" і Я, маленька, у номінації "Український дизайнер дитячого одягу"

Це було аж занадто несподівано. Перше, що прийшло мені в голову: "О, мамо, де ті 100 українців, а де я ?". Я уявила себе на тій червоній доріжці Українського дому і в ту мить мені негайно дуже схотілося додому... швидко під ковдру...прямісінько як в дитинстві, коли стало трохи лячно. ?. Але організатори премії були переконливі. Слова про те, що ця премія про громадян України, які своєю діяльністю роблять нашу країну кращою звучали наполегливо та переконливо ☺️. Що, премія «100 українців» присвячена не успішній самореалізації конкретних людей, а їх справам. Що сьогодні, враховуючи ті тенденції, що відбуваються у світовому соціумі, головний успіх людини – це здатність творити прекрасні речі та транслювати справжні людські цінності!

Премія «100 українців» 2019 про цінності, які людина пропонує світу!»
Мені здалось, що у відповідь я вічність мовчала. Сгадалось, як не легко було, як все починалось. Й справді. Піду! Не боюся! Більш того, я надалі буду пропонувати своїм дівчаткам розкішну українську якість, смак та неповторну вітчизняну красу ?❤

Вже завтра. В Українському Домі. Премія "100 українців" і маленька Я в номінації "Український дизайнер дитячого одягу". Вже завтра звітуємо та приймаємо вітання ? .
Ваша 24/7 Таміла Камінська ❤